9 Nisan 2020 Perşembe

Age Of Empires 2 Definitive Edition İndir PC [+Kurulum] FULL İNDİR (Türkçe)

Age Of Empires Definitive Edition İndir

• Age Of Empires 2 Definitive Edition İndir Full Tek Link Son Sürüm Ücretsiz İndir (Güncel 2020)

| Oyun Adı: Age Of Empires II: Definitive Edition İndir
| Dil: Türkçe
| Platform: PC

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

İşletim Sistemi: Windows 10 64bitİşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64x2 5600+İşlemci: 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAMBellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 4000 yada daha iyisi 2 GB VRAM ileEkran Kartı: Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 ya da daha iyisi
DirectX: Sürüm 11DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alanDepolama: 30 GB kullanılabilir alan
Full: Age Of Empires 2 Definitive Edition İndirAğ: Genişbant İnternet bağlantısı

Age Of Empires Definitive Edition Resimleri Oyundan Müthiş Kareler

Age Of Empires 2 Definitive Edition Full İndir
 •
Age Of Empires II Definitive Edition Türkçe İndir
 •
Age Of Empires 2 Definitive Edition Ücretsiz İndir
 •
Age Of Empires II Definitive Edition Download

Age Of Empires 2 Definitive Edition Fan İncelemesi

Efendim? Annenizin size küçükken zorla içirmeye çalıştığı o turuncu şurup gibi bir gelişi oldu Definitive Edition'ın. Önyargı ile yaklaşıp ardından tadına doyamaz hale geliriz. ''Bak bak bu portakallı!'' Evet, Calpol'ün ta kendisi. Muazzam etkilerinin yanında harika tadıyla ''Olsa da içsek.'' diyebileceğiniz şurup. Age of Mythology ve AoEIII'ün birleştirilip AoEII ile çok yüksek ateşte dövülmesinden meydana geldi diyebiliriz Definitive Edition. Binlerce yüreğin efendisi Age of Empires II'ye bazı değişiklikler şarttı yanılmıyorsam. Evet?! Türkçe dil desteği hoş geldi, sefalar getirdi. Türkçe ulan Türkçe! Usta! 2013 versiyonunda yer alan genişletme paketlerinin hepsi Definitive Edition'ın içinde var, merak etmeyin. Bunun yanında yeni eklenen seferler ve medeniyetler de var: Kanınızın hemen kaynayabileceğine inandığım seferler ve medeniyetler. Giriş ekranı, zefer veya mağlubiyet ekranınlarına da güzel değişimler geldi. Işıklı mışıklı hem de. 4K çözünürlük desteği, daha kaliteli grafikler ve daha hoş ayrıntılar; buyursunlar! Allah Allah! Askeri anlamda hoş değişiklikler oldu. Animasyon, ses ve görüntü açısından çok hoş değişiklikler. Yaparım! Artık beklemek zorunda değilsiniz! Gereksinimlerini karşıladığınız Age Of Empires 2 Definitive Edition İndir geliştirmeleri, çıkartacağınız askerleri sıraya koyabilirsiniz. Kaynak tablosunun altında, sıraya koyduğunuz her şey gözüküyor artık. Çiftçi! Artık 60 odun vererek sıradaki tarlanın yarı-otomatik olarak yenilenmesi yerine hemen sağ tarafındaki otomatik yenileme butonuna basarak tarlanızı tam otomatik bir şekilde yenileyebilirsiniz. Tabii ki yine her tarla için 60 odun vereceksiniz ancak şöyle ki; siz ağır kayıplar verip yeniden bir strateji düzenlemenizi gerektiren zorlu savaşlar sırasında değirmene dönüp 40 adet tarlayı tekrar tekrar sıraya koymak zorunda değilsiniz!. Balıkçı! Tarla sistemindeki gibi gölette, gölde yahut denizde kurduğunuz balık ağları da aynı şekilde. Onları yenilemek zorunda da değilsiniz. Tek yapmanız gereken rıhtımdan otomatik yenileme butonuna basmak.

Age Of Empires 2 Definitive Edition Hileleri

HARİTA HİLELERİ

marco : Tüm haritayı ortaya çıkarır. Açma veya kapatma olarak çalışır, bu nedenle tekrar girmek haritayı gizleyecektir.
polo : Savaş sisini ortadan kaldırır. Bu da bir anahtar olarak çalışır, öyle bir şekilde tekrar girmek savaş sisini düzeltecektir.

HİLE BİRİMLERİ

alpaca simulator : Llama'ya benzeyen bir “Alfred Alpaka” yaratır. Çok yüksek zırh değeri, trample hasarı ve kafa vuruşlarıyla yapılan saldırılar. Yakın dövüşlerde güçlü, hıza karşı zayıf, saldırı düzeninde.
furious the monkey boy : “Öfkeli maymun oğlan ” yaratır. Binaları kolayca yok eder, ancak dokuz vuruş yaptıktan sonra yavaşlar ve ölür.
how do you turn this on : “AC Cobra” oluşturur. Mermi mermileri, etkileyici uzun menzilli ve yüksek vuruş noktaları, zırh ve hasarlar. Zayıf AI, mermiler dostane birimlere zarar verir.
i don't exist : Bir “Penguen” oluşturur. Yüksek zırh ve hasar.
i love the monkey head : "VMDL" yaratıyor. Keşfetmek için hızlı ve iyi. Saldırılamıyor ancak binalara binalara saldırı bonusu veriliyor. Eğlenceli gerçek: VMDL, Köylü Erkek David Lewis'in kısaltmasıdır ve merak ediyorsanız, David Lewis oyunu yapan takımdaydı.
to smithereens : “Saboteur” yaratır. İntihar ederek hasar verir. Karadaki tek hile olmayan intihar birimi olan "Petard" dan daha etkili ve daha hızlı.

KAYNAKLAR

cheese steak jimmy's : Yiyecekleri 10.000 arttırıyor.
lumberjack : Wood'u 10.000 arttırır.
robin hood : Gold'u 10.000 arttırır.
rock on : Stone'u 10.000 arttırır.
ninjaconnor / ninjalui / rowshep : Tüm kaynakları 1.00.000 arttırır.

Ve hatta daha fazla hileler

!mute : Susturucular alay hareketi. Bu kadar.
!nomute : Reverses ! sessiz .
aegis : İnşa etme, araştırma, kaynak toplama ve eğitim anında yapılır - AI dahil herkes için. Anahtar gibi çalışır, kapatılabilir.
black death : Sizinki hariç diğer tüm uygarlıkları öldürür. Evet, müttefikleriniz bile.
i r winner : Medeniyetinizi kazanan ilan eder.
natural wonders : Uygarlığınızın kontrolünü kaybetmek yerine oyuncu kontrolünü doğaya aktarır. Bu geri dönüşü yoktur - yeni bir oyuna başlamak dışında medeniyetinizin kontrolünü yeniden kazanmanın yolu yoktur.
resign : Oyunu kaybedersiniz.
torpedo X : “X” in 1-8 arası bir uygarlık olduğu belirtilen uygarlığı öldürür.
wimpywimpywimpy : Tüm birimlerinizi öldürür ve istifa ile aynı sonucu verir .
woof woof : Kuşları “Fırtınalı Köpeklere” dönüştürür. Kırmızı burunlu köpekleri uçuruyorlar. Oyun değişikliği yok.

Age Of Empires 2 Definitive Edition Gameplay İzle 4K


Age Of Empires 2 Definitive Edition İndir

İndir

Age Of Empires 2 Definitive Edition Torrent İndir 

İndir

İyi oyunlar yorum ve paylaşım yapmayı unutmayın :)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme